homeO nás
 

O nás

Foto JSV z dronu 2017 5

Jihostroj a.s. je stabilní výrobní firma, využívající své dlouholeté tradice a zkušenosti v oboru přesného strojírenství. Firma působí dlouhodobě na průmyslovém trhu výrobců letadel, stavebních, lesních, zemědělských strojů a další mobilní techniky. Podnik má jasnou strategii rozvoje se zaměřením na další vývoj, výrobu, prodej a servis vlastních produktů.

Zdrojem prosperity a trvalého růstu jsou naši zaměstnanci, jejichž výběru a odbornému růstu věnujeme mimořádnou pozornost. Každý ze zaměstnanců je zodpovědný za spokojenost zákazníka a podílí se na růstu naší společnosti. Každý z našich zákazníků tak získává silného a stabilního partnera, světové technologie a tým lidí, kteří ochotně a pružně řeší jeho potřeby.

Stejně tak důkladnou pozornost věnujeme kvalitě vývoje a výroby. Veškerá hydraulická i letecká zařízení, kterými jsme si vytvořili silnou obchodní pozici na trzích celého světa, byla vytvořena vlastním vývojem a vyrobena našimi spolupracovníky.

Jihostroj je léty ověřený partner, který dobře zvolenou strategií a dlouhodobým standartem kvality svých produktů úspěšně prošel změnou politických systémů i hospodářskou krizí.